info@netmarket.com.tr
0850 532 10 79

Blog Detay - Eski Entegratörden Geçmiş Faturalarınız Nasıl Taşınır?

Eski Entegratörden Geçmiş Faturalarınız Nasıl Taşınır?
Paylaş:
Eski Entegratörden Geçmiş Faturalarınız Nasıl Taşınır?
Karışık arayüzler ve yüksek maliyetler haricinde hem kolay hem de uygun fiyat avantajı olan bir seçenek arıyorsanız Net Market ile entegrasyona adım atın!

Karışık arayüzler ve yüksek maliyetler haricinde hem kolay hem de uygun fiyat avantajı olan bir seçenek arıyorsanız Net Market ile entegrasyona adım atın!

Entegratör firmalar ile yapacağınız birçok işlemi hem hızlı hem de uygun maliyet avantajı ile yapabilmeniz mümkün. Net Market'in e-fatura, e-irsaliye, e-defter gibi entegrasyon hizmetleri için sunduğu çözümler sayesinde kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Yüksek meblağlar ödemeden alabileceğiniz bu hizmetten faydalanmak ise çok basit!

Eski Entegratörünüzden Net Market'e Geçiş

Net Market'in donanımlı ekibi sayesinde e-fatura, e-irsaliye ve e-defter entegrasyonlarınızı yalnız 3 kolay adımda tamamlayabiliriz. Ekibimizin uzmanlığı ile yönlendirmede bulunduğumuz iş birliğimizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayarak hem yüksek maliyetlerden hem de karışık arayüzlerden kendinizi kurtarabilirsiniz.

Net Market Web Sitesi Üzerinden Ücretsiz Kayıt Olun

Net Market web sitesi üzerinden Net Market ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Anlaşılması kolay, kullanması pratik olan kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde hiçbir eğitime gerek kalmadan ekibimizle birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

E- fatura entegrasyonu için ise; eğer e-fatura kullanıcıysanız sözleşmeyi imzalamanız, e-fatura kullanıcısı değilseniz de faturanızı taratıp bize yollamanız yeterli. Bu işlemden sonra bütün faturalarınızı Net Market paneli üzerinden, dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Sadece bir gün içerisinde Net Market'e geçerek tüm entegrasyonunuzu mobil cihazlarınız ya da bilgisayarınız üzerinden takip edebileceğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği kurallara tabi olan sistemimiz sayesinde hiçbir gecikme ile karşılaşmaz ve güncellenen kanun ya da maddelerle ilgili geride kalmazsınız.

Net Market ile E-Fatura Entegrasyonu Çok Avantajlı

Dijital dünyanın sınırsız avantajlarından biri olan entegrasyon işlemlerinde Net Market olarak çok fazla avantaj sağlıyoruz. Çok daha geniş kapsamlı olan hizmetlerimiz için ayırmanız gereken bütçe de oldukça makul.

3 kısa adımda gerçekleştireceğiniz üyelik işlemini 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bununla birlikte hiçbir ek maliyet ödemeden kurulum işlemini gerçekleştirebilir ve piyasanın ortalamasına göre öne çıkan uygun fiyat avantajında da faydalanabilirsiniz.

Her zaman ücretsiz destek sağlayan Net Market'in kazanç sağlayan birçok kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Siz de Türkiye’nin en uygun fiyatlı ve en geniş kapsamlı uygulaması ile e-fatura entegrasyonunu hemen gerçekleştirin ve işlerinizi kolaylaştırın.

Blog Yorum
Yorumlar (0)

Blog için yapılmış herhangi bir yorum bulunamadı !